Post

Tłumacz języka angielskiego w Krakowie

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia się profesjonalizmem, perfekcjonizmem i rzetelnością. To tylko potwierdza wysoką jakość naszych usług. Nasza firma posiada liczne grono zadowolonych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń angielskiego oraz terminową realizację zlecenia!

Tłumaczenia angielski

Oferujemy zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne języka angielskiego. Jesteśmy ekspertami w tłumaczeniu tekstów zwykłych, przysięgłych, specjalistycznych i technicznych. Tłumaczymy teksty z takich branż jak telekomunikacja (w tym motoryzacja), energetyka, finanse i ekonomia, medycyna, budownictwo, farmacja oraz prawo.

Tłumaczenie dokumentów angielskich

W zależności od potrzeb klienta, może on wybrać tłumaczenie zwykłe lub uwierzytelnione przez tłumaczy przysięgłych. Dotyczy to różnego rodzaju dokumentów urzędowych i pism procesowych wykorzystywanych w sądach i innych instytucjach państwowych. Z usług tłumaczeń uwierzytelnionych najczęściej korzystają właściciele międzynarodowych firm.

Obecnie nasi klienci coraz częściej korzystają z usługi tłumaczeń ekspresowych. Jest to świetna opcja dla tych, którzy potrzebują szybkiego i dokładnego tłumaczenia krótkich, zwięzłych tekstów.

W zakres usług wchodzi również redagowanie tekstów naukowych w języku angielskim. Z oferty tej korzystają zarówno przedsiębiorcy chcący nawiązać współpracę z zagranicznymi partnerami, jak i studenci filologii angielskiej.

Korekta artykułów, publikacji i materiałów marketingowych

Nasza firma zatrudnia nie tylko profesjonalnych tłumaczy, ale także wyspecjalizowanych korektorów, którzy mogą oceniać i korygować teksty w języku angielskim. To świetne rozwiązanie dla marketingowców i pisarzy. Przyjmujemy również zlecenia na przygotowanie i tłumaczenie tekstów z branży copywritingu. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zapewniamy bezpłatną wycenę w oparciu o takie czynniki, jak rodzaj zlecenia, specyfikacja tekstu, objętość i oczekiwany termin.

Tłumaczenia

Profesjonalne tłumaczenia ustne są najczęściej wykorzystywane podczas szkoleń, imprez firmowych (gal i bankietów) oraz konferencji. W takim przypadku tłumacz na bieżąco przekłada wypowiedź prelegenta na język angielski. W rezultacie wszyscy goście mogą w pełni uczestniczyć w spotkaniu bez konieczności znajomości języka angielskiego.

Nagrania lektorskie w formie podcastów są niezwykle popularne wśród osób zajmujących się marketingiem lub blogowaniem. Jest to również jeden z najbardziej efektywnych i skutecznych sposobów na przyciągnięcie zagranicznych klientów.

Usługi tłumaczeń przysięgłych, symultanicznych, konsekutywnych i szeptanych są również dostępne dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tłumaczeniach ustnych.

Z naszą firmą można skontaktować się telefonicznie, mailowo lub wypełniając krótki formularz na naszej stronie internetowej. Formularz dostępny jest również w języku angielskim i rosyjskim.

Gwarantujemy profesjonalne, rzetelne i terminowe usługi!